• Bolnes in de lift

  Nadat S.V. Bolnes jaren van leegloop kende zit de vereniging weer in de lift.

  Afgelopen seizoen had Bolnes nog maar 2 zaterdagelftallen, 1 recreatie
  elftal op de zondag en in de categorie jeugd nog 5 teams.

  Voor het aankomend seizoen heeft Bolnes 4 teams op zaterdag.

  Dit betekent dat Bolnes volgend seizoen over een volwaardige selectie beschikt.

  De volgende spelers zich aangemeld hebben voor selectie.

  Jeffrey de Ridder (Binnenmaas), Dennis de Koning (Groote Lindt), Melvin Zaalman (Rijsoord), Anouar Jaili El (Spartaan '20), Yassin Fatih (BMT), Gino Capobianco (BMT), Jazzley John (BMT), Gayle Boumann (HWD), Stanley Muth (OHVV), Edson Lopes (Leonidas), Gianni Lopes (RVVH), Jelle Oostdijk (Rijsoord), Florian Racaj (Leonidas), Ilyas Tarhouchi (Transvalia), Moreno van Leeuwe (Zestienhoven) en Kenneth Zimmerman (SVS)

  Ook nieuw is een standaardteam op zondag wat wordt opgestart in samenwerking
  met stichting TMAR  (The Motivated Academy Rotterdam)

  Hierover volgt later meer informatie.