• Indeling en opzet vierde klasse (zo)

  Zoals afgesproken in de bijeenkomsten met clubs uit West 2 in mei, organiseert het district West II dit seizoen ook een 4de klasse zo. Dit seizoen gaan 10 elftallen deelnemen aan deze 4e klasse. De KNVB heeft besloten om de competitieopzet iets aan te passen. De reden hiervan is dat wij de elftallen dan genoeg wedstrijden willen aanbieden.

  Opzet

  • Er wordt een hele competitie gespeeld, daarna volgen de play-offs.
  • De play-offs worden verdeeld in 2 competities (kampioenspoule/degradatiepoule)
  • Voor de kampioenspoule plaatsen zich de nummers 1 tot 4 uit de hele competitie. (De winnaar van kampioenspoule is de kampioen van de 4e klasse)
  • Voor de degradatiepoule plaatsen zich de nummers 5 tot 10 uit de hele competitie
  • Verdere uitwerking volgt via p/d.

  Bron Voetbalrotterdam.